Zjistit dostupnost:

Vážení hosté, připravili jsme pro Vás možnost ubytování uprostřed krásné přírody Krnonoš.
Dále pro Vás rádi uspořádáme svatební hostinu, firemní párty, narozeninovou oslavu a další příležitosti k příjemnému posezení.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Možnosti ubytování

Chata Lesní plovárna

12-pokojová chata 356 m2 na 3 podlažích. Dostatek prostoru a světlý interiér, velmi komfortně a pěkně zařízeno: velký obývací pokoj s krbovými kamny, jídelním stolem a TV. Herna. Kuchyně (trouba, myčka, 4-plotýnková indukční varná deska, toustovač/topinkovač, varná konvice, mraznička, gril, elektrický kávovar). Vstup na terasu. 2x samostatné WC. Topení. V horním patře: 3x pokoj, každý pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 2x lůžkem. Koupelna se sprchou, 2x samostatné WC. Ve 2. patře: 1x pokoj s 2x lůžkem, 1x dvoulůžkem a koupelnou se sprchou a WC. Obývací pokoj s TV. 1x pokoj s 2x lůžkem, 1x dvoulůžkem a koupelnou se sprchou a WC. Obývací pokoj s TV. 1x pokoj s 3x lůžkem, 1x dvoulůžkem a koupelnou se sprchou a WC. Obývací pokoj s TV. Velká terasa. Gril, lehátka. Velmi pěkný výhled na bazén a na les. K dispozici: vysoká židlička pro děti, dětská postýlka. Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. K dispozici: pivní výčepní zařízení (s možností objednávky piva dle nabídky). Možnost zajistit sudy piva.

Bungalovy

Komfortně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1 x 2 lůžky nad sebou, 1x dvoulůžkem, krbovými kamny, jídelním stolem a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení, topení dřevem. Terasa. Zahradní nábytek, gril (přenosný), lehátka. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Vhodné pro rodiny. Nekuřácký dům. 1 malý pes povolen.

Sejfšelské domky

2-pokojová chata. Velmi pěkně a vkusně zařízeno: obývací pokoj/jídelna s jídelním stolem, gaučem a TV. Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, trouba, myčka, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar, digestoř). Koupelna se sprchou/vanou a WC. Elektrické topení, podlahové topení, topení dřevem. V horním patře: 1x pokoj s 1x dvoulůžkem. 1x pokoj s 2 lůžky. Vstup na balkon. Balkon. Balkonový nábytek, gril. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma), zabudovaný bluetooth audiosystém a centrální dotykové ovládání osvětlení a teploty pohodlně z obývacího pokoje. Zamykání na jedinečný kód.

Studio na pláži

1-pokojové studio. Komfortně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x dvoulůžkem, krbovými kamny, jídelním stolem a TV (plochá obrazovka). Kuchyňský kout (2-plotýnkový vařič, toustovač/topinkovač, varná konvice, mikrovlnná trouba, elektrický kávovar). Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení, topení dřevem, klimatizace. Terasa. Zahradní nábytek, gril (přenosný), lehátka. K dispozici: Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: Nekuřácký dům. 1 malý pes povolen.

Proč si vybrat Lesní plovárnu

Přátelský přístup

Našim hostům se snažíme vždy maximálně vyhovět.

Krkonošská příroda

Areál je v Krkonošském národním parku pod Rýchorskou horou.

Výlety do okolí

Sněžka, Pevnost Stachelberg, Hospital Kuks, ZOO Dvůr Králové a mnoho dalších.

Příjemné ubytování

Výběr typů ubytování je velký a spaní klidné.

Pet friendly

Můžete si k nám vzít i své mazlíčky.

Lesní plovárna

Prvorepubliková plovárna obklopená nádhernou přírodou.

Monitorované parkoviště

Bezpečné parkování
100,-/den os. auto
650,-/den karavan

Sportovní vyžití

Beach volejbal, stolní tenis, pétanque, mini fotbal

Kvě 17

Zaváděcí akce nových domků

Více…
I přes covidové nesnáze a nepřízeň provozu jsme přes toto období nelenili a vybudovali jsme pro Vás nové ubytovací kapacity, které bychom Vám rádi v …
Kvě 17

Nové webové stránky

Více…
Máme nové webové stránky, doufáme, že se Vám líbí a že zde najdete všechny potřebné a důležité informace.